Pôžička pred výplatou vaše volanie neodmietne!

Ťažké finančné obdobie pred výplatou Vám uľahčí pôžička.Pracujete poctivo deň čo deň, ale ak sa stane niečo, čo si vyžaduje spontánne finančné riešenie, zistíte, že váš plat na to nepostačuje, pretože ste už tento mesiac museli zaplatiť niečo navyše? Upokojíme vás. Nie ste jediný. Na Slovensku zaznamenávame mnoho prípadov, kedy plat jednoducho nestačí na pokrytie všetkých nákladov, hoci sa všetci snažia uskromniť tam, kde sa len dá. Nebankové, ale aj bankové spoločnosti poskytujú zamestnaným pôžičky pred výplatou. Podľa toho, či potrebujete vyššie či nižšie sumy sa zvyšujú kritéria na získanie tejto pôžičky pred výplatou. Rovnako je doba splatnosti u nebankových inštitúcií nižšia než pri bankových subjektoch, ale všetko si povieme podrobnejšie nižšie.

Typy

Vo všeobecnosti rozlišujeme dva typy:  ihneď a rýchla.

Ihneď je sprostredkovaná jedine nebankovými subjektmi. Svojim žiadateľom poskytuje sumy od 20 do 500 eur. Je takou, ktorá sa vám snaží peniaze doručiť čo najrýchlejšie. Rýchlo sa snaží vyhodnotiť aj vami podanú žiadosť. V niektorých prípadoch vám môže byť na účet doručená do 10 minút od schválenia vami podanej žiadosti. Doba odosielania je maximálne 24 hodín. Ak by vám však viac vyhovoval spôsob doručenia peňazí šekom, mali by ste počítať s minimálne 4 pracovnými dňami, kým vám šek bude doručený. Je bez registra a bez dokladovania príjmu. Ak hľadáte vhodného sprostredkovateľa tohto typu, tak pôžička pred výplatou ihneď vám poskytne peniaze skutočne ihneď a dokonca za veľmi jednoduchých podmienok!

Rýchla je poskytovaná aj bankovými, aj nebankovými subjektmi. Dokáže vám však sprostredkovať oveľa vyššie sumy, až do 6 000 eur – hlavne pri nebankových subjektoch. Bankové spoločnosti poskytujú sumu podľa výšky príjmu. Ak ho máte nižší, tak s takou sumou možno len ťažko počítať. Ale rýchlo vám poskytnú maximálne do 600 eur. Rýchla pôžičky do výplaty má dlhšiu doručovaciu dobu, než typ ihneď. Môže to trvať aj niekoľko dní, väčšinou jeden týždeň. Dlhšie trvá aj vyhodnotenie žiadosti. Každý žiadateľ musí počítať s tým, že rýchla bude požadovať dokladovanie príjmu, prípadne bude nazerať do registra (hlavne v bankových inštitúciách).

Doba splatnosti pôžičky pred výplatou je väčšinou krátkaDoba splatnosti

Splatná doba oboch vyššie zmienených pôžičiek sa pohybuje v závislosti od výšky požičanej sumy. Pristúpme ku konkrétnym číslam.

Typ ihneď požičiava do 500 eur s dobou splatnosti 3 mesiace. Táto doba je nemenná v prípade, že sa rozhodnete pre XS. Ferratum a Pôžičkomat vám 350 eur poskytnú so splatnou dobou od 5 do 31 dní. Pri týchto nebankových spoločnostiach si väčšinou vyberáte sami, aká doba splatnosti vám najviac vyhovuje.

Rýchla poskytuje rôzne doby splatnosti, ktoré sa líšia podľa toho, akú spoločnosť o úver požiadate. V bankovej inštitúcii má splatnosť niekoľko rokov. V nebankovej inštitúcii sa stretnete s niekoľkými mesiacmi, väčšinou je splatnosť do jedného roka. Avšak sú aj také nebankové spoločnosti, ktoré poskytujú splatnosť aj 84 mesiacov.

Ak by ste zistili, že splátku, prípadne celú sumu nestihnete zaplatiť do daného termínu, oboznámte o tom sprostredkovateľa vašej pôžičky pred výplatou. Určite sa s ním bude možné dohodnúť na nasledujúcich krokoch. Väčšinou navrhne odklad splátky resp. posunutie doby splatnosti, no treba počítať s tým, že táto služba bude spoplatnená. V prípade rýchlej, ktorej splatná doba presahuje 12 mesiacov je možné, že vám sprostredkovateľ ponúkne bezplatné odloženie splátky.

Cez Peniazomat si vybavíte pôžičku expresne rýchlo.Spôsoby požiadania

Ak vás pôžičky pred výplatou zaujali, ale neviete, ako o nich môžete požiadať, ponúkame vám hneď niekoľko spôsobov. Môžete využiť žiadosť online, ale môžete o nich požiadať aj telefonicky alebo osobne. Medzi novšie metódy požiadania patrí sms.

Online, respektíve cez internet patria k veľmi jednoduchému spôsobu požiadania. Okrem toho zachovávajú vašu anonymitu a sú veľmi rýchle. Na stránke máte žiadosť vypísanú maximálne do 2 minút. Následne vám sprostredkovateľ zavolá, aby sa uistil, že o pôžičku pred výplatou online ste požiadali skutočne vy, aby nedošlo k nedorozumeniu. Sú veľmi rýchlo vyhodnotené a takisto sa vám snažia veľmi rýchlo odoslať odpoveď na vašu žiadosť, ako aj peniaze buď na účet alebo šekom.

Telefonická žiadosť je tiež rýchly spôsob požiadania, pretože sa spojíte priamo so sprostredkovateľom a priamo ho požiadate. Niekedy vám povie hneď, či je pôžička pred výplatou dostupná aj pre vás, prípadne vás oboznámi o podmienkach, ktoré by ste mali spĺňať, ale väčšinou s tým nie sú problémy, ak máte skutočne zamestnanie.

Novým výdobytkom je sms žiadosť. Môže byť dobrým riešením pre tých žiadateľov, ktorí nemajú prístup k internetu, prípadne ktorí neradi telefonujú. Čo je nevýhodou tohto spôsobu je, že vypisovanie žiadosti je v porovnaní s inými spôsobmi dlhšie, vyhodnocovanie žiadosti trvá dlhší čas a rovnako aj odosielanie peňazí v prípade schválenia je zdĺhavejšie. Sms pôžička pred výplatou má však aj temnejšiu stránku, pretože niektoré spoločnosti majú vysoké poplatky za sprostredkovanie, čo znamená, že k úroku by ste museli pripočítať aj nejakú fixnú sumu.

Hľadáte niečo konkrétnejšie?

Ak by ste hľadali konkrétnejšie pôžičky pred výplatou, ponúkame vám dva typy, ktorými sú úver bez registra a bez dokladovania príjmu.

Pôžička pred výplatou bez registra je riešením pre každého, kto mal v nejakej banke / nebankovke, akékoľvek resty. Napríklad, ak nesplácal splátky včas alebo vôbec. To zapríčinilo, že táto osoba sa dostala do registra dlžníkov, na ktorý prihliada každá banková spoločnosť a niektoré nebankové subjekty. Tí sprostredkovatelia, ktorých sme vyššie spomínali a ktorým nerobí pôžička pred výplatou bez registra problém, vám úver poskytnú aj keby sme mali záznam v registri, pretože na neho jednoducho nebudú brať ohľad.

Bez dokladovania príjmu je vyhľadávaná hlavne tými adeptmi, ktorí majú veľmi nízky príjem, hoci pravidelne pracujú. S nízkym príjmom pravdepodobne u bankových subjektov šťastne nepochodíte, ale pôžička pred výplatou bez dokladovania príjmu bude dostupná každému v nebankových spoločnostiach. Na druhej strane môže byť dostupná nielen zamestnaným, ale aj iným ľuďom s príjmom, napríklad ženám na materskej, dôchodcom alebo študentom.

Pôžička pred výplatou je témou číslo jedna aj tu http://www.theguardian.com/money/2012/jul/12/ge-money-refuses-mortages-payday-loans?newsfeed=true .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *