SMS pôžička ihneď

Mobil je to jediné, čo potrebujete k SMS pôžičkeTakmer každý už bol určite v situácii, kedy potreboval rýchlu finančnú pomoc, no k dispozícii nebola žiadna banku, či nebanková spoločnosť. Márne ste hľadali východisko zo svojej nie najlepšej finančnej situácie, no nevedeli ste prísť na spôsob ako ju vyriešiť? Máme pre Vás jedno rýchle a efektívne riešenie. Potrebujete k nemu len svoj mobilný telefón. Tým riešením je sms pôžička. Pýtate sa prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre sms pôžičku? Ako sme už uviedli, vybavuje sa rýchlo, je efektívna, šetrí čas a čo je hlavné, peniaze sú čo najrýchlejšie na Vašom účte. Ak ste stále na pochybách, či tento spôsob požičania si peňazí cez sms je spoľahlivý, poďme si ju predstaviť bližšie a uviesť zopár dôležitých informácii pre jej získanie .

Šetrí čas

Keďže sme v dobe, kedy času nikdy nie je dosť, sms pôžička Vám pri vybavovaní ušetrí množstvo času, ktorý by ste stratili pri vybavovaní na rôznych pobočkách poskytovateľov úverov. Stačí jedna jediná sms, a peniaze máte ihneď do 10 minút na účte (v ojedinelých prípadoch je to 24 až 72 hodín). Záleží len na tom, pre ktorú bankovú alebo nebankovú spoločnosť sa rozhodnete. V prípade, ak by vybavovanie trvalo dlhšie, poskytovateľ vás bude informovať. Doba vybavenia záleží od toho, koľko peňazí v tú chvíľu potrebujete. Na základe toho, si máte možnosť vybrať z tých spoločností, ktoré vyhovujú Vašim požiadavkám.

Je skutočne ideálna pre každého, kto potrebuje peniaze okamžite na účte a nemá chuť byť zavalený hŕbou papierov v podobe zmlúv a pod.. Sms pôžička ihneď vyrieši Vaše finančné problémy a pritom ani nemusíte nikam chodiť.

Pokiaľ sa rozhodnete pre pôžičku z nebankovej spoločnosti, odporúčame Vám si pred jej vybavovaním skontrolovať, či Váš účet a účet nebankovky je vedený v rovnakej banke. Môže Vám to výrazne pomôcť a zrýchliť prevod peňazí na Váš účet.

O výhodách a nevýhodách nájdete informácie aj tu (nemecky).

Výška pôžičky pri SMS pôžičke je rádovo v desiatkach až stovkách eúrVýška požičanej sumy

Je pravdou, že aj napriek rýchlosti, s akou sa dá tento úver vybaviť, výška požičanej sumy je limitovaná podľa toho, pre akú bankovú alebo nebankovú spoločnosť sa rozhodnete. Sms pôžička Vám dokáže na účet pripísať od 20 do 500 eur, čo je na slovenskom trhu maximum.

Pre priblíženie si uveďme tri príklady nebankových spoločností, ktoré Vám dokážu financie zabezpečiť takmer ihneď. Ako prvú možno spomenúť spoločnosť “creditone“. Táto ponúka svojim klientom pomoc do výšky 100 eur, pričom svojim stálejším klientom sa horná hranica posúva až na 350 eur. Táto rýchla sms pôžička, je bez dokladovania účelu použitia a jej splatnosť je do 30 dní. Pokiaľ však 350 eur, je len zlomok čiastky ktorú potrebujete, na základe individuálnej konverzácie a posúdenia, nebankovka môže ponúknuť úver až do 1000 eur, no aj táto vyššia suma ma relatívne krátku splatnosť. Jedinou podmienkou na získanie tento rýchlej sms pôžičky, je snáď len vek. Žiadateľ o úver musí mať od 18 do 75 rokov, no niektoré nebankovky akceptujú žiadateľov až od 21 rokov.

Ďalšou spoločnosťou je nebankovka “ferratum“. Jej limit je taktiež do 350 eur a peniaze na účte máte do 72 hodín, no sms o schválení Vám dôjde už do 10 minút. Nebankovka “trila“ Vám poskytne úver od 50 do 500 eur.

Doba splatnosti

Splatnosť sa líši v závislosti od toho, z ktorej spoločnosti ste si ju zobrali. Keďže sú to rýchle pôžičky, aj doba ich vrátenia je v porovnaní s bežnou kratšia. Zvyčajne sa jedná minimálne o 5 dní a maximálne 30, podľa pravidiel, tej ktorej nebankovky. Neschopnosť vrátiť úver v danom termíne, však väčšinou nebýva problémom. Väčšina spoločností vyjde v ústrety pri predlžení doby splatnosti, no je treba upovedomiť ich skôr, aby bolo možné splatnosť sms pôžičky predĺžiť. Pred ukončením lehoty budete vopred upovedomení zo strany spoločností, a tak sa nemusíte báť, že zmeškáte termín vrátenia úveru a budete musieť platiť sankčné poplatky.

Spomeňme opäť spoločnosť “trila“, ktorá poskytuje si úver predĺžiť až 5-krát, čo v praxi znamená, že lehotu splatenia je možné predĺžiť až o 225 dní.

Je ale nutné spomenúť, že mnoho nebankoviek má presne určené tarify na predĺženie splatnosti pôžičky. Teda, ak chcete lehotu predĺžiť, musíte zaplatiť poplatok, ktorého hodnota závisí od výšky sms pôžičky. V zásade platí pravidlo, že čím vyšší je úver, tým väčší je poplatok za predĺženie.

Ak sa chcete vyhnúť zbytočným poplatkom, existuje jedno prijateľné riešenie. A to, že svoju dlžobu splatíte po častiach. Jednoducho vrátite časť peňazí, pričom doba splatnosti sa Vám automaticky posunie.

Splácanie prebieha najčastejšie bankovým prevodomSplácanie

Vrátenie požičanej sumy možno vykonať viacerými spôsobmi. Buď požičanú čiastku uhradíte cez bankový prevod, priamym vkladom na účet v banke, v ktorej je vedený účet pôžičkovej spoločnosti, dokonca niektoré spoločnosti umožňujú klientom splatiť sms pôžičku cez poštovú poukážku. Je potrebné si však poriadne naštudovať spôsoby platby spoločnosti, cez ktorú úver beriete, keďže niektoré nebankovky neakceptujú všetky spôsoby splatenia.

Pri vracaní sumy, je nutné uviesť variabilné číslo, ktoré Vám bolo pridelené, aby Vašu platbu spoločnosť jednoduchšie zaevidovala v systéme.

Úroky

Je veľmi málo nebankových spoločností, ktoré zaručujú nulový úrok. Medzi takéto spoločnosti sa radí napríklad “smscredit“, avšak nulový úrok sa vzťahuje iba na prvú sms pôžičku. Ostatné spoločnosti si úroky vypočítavajú v zásade od toho, ako rýchlo ste schopní peniaze vrátiť. Čím nižšiu dobu na jej vrátenie si určíte, Váš úrok bude automaticky nižší. Napriek tomu, je úroková sadzba o čosi vyššia, ako pri klasických pôžičkách.

Čo musíte splniť pre získanie

Pre získanie úveru musí žiadateľ spĺňať určité podmienky, ktorým sa nevyhne. Za základnú podmienku sa považuje vek. Pričom za spodnú hranicu sa považuje 18 rokov, ale niektoré nebankovky majú určenú spodnú hranicu 21 rokov. Za najvyšší možný vek, kedy si môžete požiadať o sms pôžičku je 65 rokov, no aj tu sa vyskytujú výnimky.

Ďalšou podmienkou je, že musíte vlastniť občiansky preukaz, keďže údaje z neho sa vypĺňajú pri registrácii cez SMS správu, či online cez internet.

Pri registrácii sa vypĺňajú aj ďalšie osobné údaje, ako bydlisko a číslo účtu. Niektoré spoločnosti vyžadujú aj mesačný príjem, ale udáva sa len orientačne.

Z jednou výhod pri sms pôžičke je aj to, že nie nutné žiadne ručenie. Teda nepotrebujete žiadneho ručiteľa a taktiež nemusíte dokladovať účel, na ktorý financie potrebujete.

Nebankovky majú na rozdiel od bankových spoločností tú výhodu, že niektoré neskúmajú stav registrov klienta, no zároveň je dobré si uvedomiť, že pokiaľ máte iné finančné záväzky, musíte ich mať v poriadku. V praxi to znamená, že nesmiete mať nezaplatené, prípadne meškajúce platby a splátky.

Získať SMS pôžičku je úplne jednoduchéAko na to

Prvým krokom k získaniu tejto rýchlej sms pôžičky, je vybrať si vhodnú spoločnosť, ktorá bude vyhovovať Vašim požiadavkám. Po jej výbere, ak žiadate o takýto úver prvý krát, sa väčšinou musíte zaregistrovať cez SMS alebo online v nebankovke, ktorá Vám finančnú pomoc poskytne. Tu uvádzate svoje osobné údaje, no napríklad aj údaje o splácaní. Niektoré nebankovky nevyžadujú registráciu vopred a žiadate hneď o úver. K takýmto nebankovkám patrí napr. “ferratum“ či “trila“. Pokiaľ ide o spoločnosť, v ktorej už ste zaregistrovaný, zväčša udávate svoje klientske číslo. Posledným krom, ktorý ostáva, je už len čakať na schválenie a potom už len na príchod financií na účet.

Dobrá rada na záver

Keďže sms pôžička je rýchla a máte ju na účte takmer ihneď, je dostupná takmer pre každého. Či už ste na materskej dovolenke, študentom, dôchodcom alebo ste práve nezamestnaný. Preto existujú spoločnosti, ktoré ponúkajú sms úver, no nie úplne legálne. Odporúčame Vám preto si poriadne preštudovať ponuky poskytovateľov, poprípade samotné spoločnosti (referencie a pod.). Nepodceňujte výber sms úveru a samotného poskytovateľa. Spoločnosti, ktoré poskytujú pôžičku, musia byť zaregistrované v Národnej banke Slovenska (NBS), čo hovorí o serióznosti spoločnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *